Register

A password will be e-mailed to you.
[adrotate group="1"]

התחרות השנה גדלה משמעותית בהשוואה לשנים קודמות, וכבר מזמן לא כולם מכירים את כולם. הקהילה גדלה, ולכן, ריכזנו עבורכם 8 ספורטאים שאנחנו מאמינים שכדאי לשים עליהם עין.

תומר שוורצמן – תומר שוורצמן הוא בכלל לא קרוספיטר, הוא חותר אולימפי. למרות זאת, הוא נכנס לתחרות במקום ה-12, עם תוצאות כמו מקום 5 בארץ ב-17.1 ומקום שני בארץ ב-17.5. זה הופך את ההופעה שלו לעד כדי כך משמעותית: ללא ניסיון, הוא מסוגל להתברג בתוך ה-15 הראשונים בארץ. הוא עד כדי כך טוב. שימו לב אליו באימונים שדורשים מנוע עצום, כוח רגליים ואלמנטים פשוטים יחסית וכמובן אם תהיה חתירה. זה לא אומר שאין לו את זה בטכניות, הוא פשוט פחות מנוסה מאחרים שעושים את זה כבר שנים. קרוספיט זה עיסוק פנאי מבחינתו, מכיוון שכרגע הוא נמצא בשנת הפסקה מהחתירה ולכן זה אפילו סביר שלא נראה אותו בעתיד, אז צריך לראות אותו כל עוד אפשר.

120✔️ 125✖️kg #open2017

A post shared by Tom Shvartsman™ (@tomershvartsman) on

נדב פלד – בתור אחד מארבעת הזאבים, נדב פלד הוא ללא ספק השקט ביותר מביניהם. ייתכן שזה מכיוון שהוא מתאמן ומתחרה ביחד עם רון צור, ששולט בקטגוריה בארץ ביד רמה, אבל אסור לפספס את פלד. הוא עצמו אומנם לא גדול מימדים, אבל יש לו את זה בכוח. עם תוצאות כמו מקום ראשון בעולם באימון הדדליפט של הקואליפייר, שכלל 20 חזרות של דדליפט כבד במיוחד, או דאבלים של ג'רק ב-90 קילו, אסור לקחת אותו כמובן מאליו. הוא אולי מתחבא מאחורה, אבל יש לו את כל מה שצריך כדי לפרוץ קדימה. אסור לשכוח, הוא הצליח לעשות מהלך ולהתקדם 9 מקומות כדי לעלות לגיימס – כשהוא רוצה משהו, הראש שלו מסתדר למקום הנכון.

The Wolf @nadav9peled with 2 beautiful reps with 90 kg! @crossfitgames @crossfit @crossfitters_israel @snatcherfitness

A post shared by Four Athletes From Israel (@thewolf_pack4) on

גאיה צור – קשה שלא לים לב לגאיה. היא אולי לא מאוד פעילה במדיה, אבל היא מאוד ברורה על לוח התוצאות. בגיל 17 בלבד, היא עומדת במקום הראשון בארץ אחרי האופן. הגישה שלה לכל אתגר הוא עם חיוך, והיא הולכת ומתפתחת מיום ליום. היא נכנסה לעולם הקרוספיט בסערה לפני כ-3 שנים לאחר שרק לאחר חודשים ספורים בענף היא ביצעה את המקצה המקדים לאליפות הנוער, Tomorrow's Athletes בתוצאה יוצאת דופן. עדיין לא בוגרת באופן חוקי, אבל היא כבר צברה לעצמה ניסיון תחרותי מרשים, כולל השתתפות באליפות אירופה בהרמת משקולות לנערות. אי אפשר להגיד שזה יהיה בשליטה מוחלטת, אבל זה לא יהיה מפתיע אם היא תסיים את יום שבת, שוב, במקום הראשון.

עומר צורי – עד לפני קצת פחות משנה, עומר צורי נמנעה מקרוספיט, אבל רק צריך לראות אותה בעבודה כדי להבין איך היא התקדמה כל כך רחוק, כל כך מהר. עם ניסיון בתור מתעמלת ואצנית, היא הצטרפה בחודשים האחרונים לצוות של ישראל שמלי וקרוספיט כפר סבא כדי להתקדם בקצב שהוא לא פחות ממטאורי. היא נכנסת לתחרות מהמקום העשירי, אבל התחרותיות הטבעית שלה מסוגלת לדחוף אותה לאפילו יותר מזה.

A post shared by Omer Zuri (@omerzuri) on

ליעד בראונר – ליעד בראונר שבה את הקהל בשנה שעברה כשהוא הציע נישואים על בימת התחרות. השנה הוא נכנס לתחרות בשיפור מטורף לעומת השנה שעברה: המקום ה-19 לעומת ה-37 בשנה שעברה. התוצאה הטובה ביותר שלו בשנה שעברה הייתה ב-16.4, אותה הוא שיפרה השנה בשתי חזרות בלבד. לעומת זאת, התוצאה הגרועה ביותר שלו הייתה כמעט מקום 90 ב-16.2, מקצה הקלינים העולים. 16.2 היה דומה במבנה ל-17.3, ובו ליעד השתפר לידי המקום ה-62, כמעט 30 מקומות שיפור. הוא עבד על החולשות שלו ונהיה עקבי יותר, ובכך השתפר משמעותית.

נטע ברונשטיין – לנטע לא היה את תקופה האופן הטובה ביותר שהיא יכלה לצפות לה, כשאת רובה היא העבירה בארץ זרה, במיטה זרה, עם אוכל זר, ועשרות אלפי התקלות. אבל אליפות אירופה עברה, והיא מגיעה עם מיינדסט חדש וטרי לתחרות ועם הפנים קדימה אל הריג'יונלס. לא בלתי אפשרי שהיא תעלה מהמקום השמיני, ממנו היא נכנסת לתחרות, ותסיים אותה אפילו גבוה יותר.

ולריה חומיאקובה – מי את, ולריה? האופן הזה הוא האופן הראשון של ולריה מחיפה, והיא סיימה אותו במקום ה-18. היא הייתה מסיימת אפילו יותר גבוהה, אם היה לה אימון מוצלח יותר ב-17.1, שם קיבלה את המקום ה-64 בארץ. הפיזור שלה בשאר האימונים אומנם גדול, נע בין 9 ל-30 אך זה עדיין חצי מהנקודות שהיא קיבלה על האימון הראשון. ייתכן שהיא עדיין לא מנוסה מספיק ומתבססת יותר על החוזקות שלה, אבל זה בכל זאת זה רק אופן ראשון והיא הפליאה בו.

גיא פרצ'ה – בשנה הראשונה שלו בקרוספיט, התברג פרצ'ה למקום ה-15 בארץ אחרי האופן והמשיך להופעת RFA שהסתיימה במקום ה-12. השנה האחרונה הייתה פורה מבחינתו – הוא מתכונן לנסוע לריג'יונלס מטעם הצוות של כפר סבא, הוא התחרה בתחרות הבינלאומית בקפריסין WODWars, הוא השתתף בסנאצ'ר אינביטיישונל (וניצח). הוא עולה לתחרות מהמקום החמישי, ועכשיו עם ניסיון תחרותי, והיכולות שלו לא יורדות מהארבעה שעומדים לפניו.

I'm in love with this #511tactical vest ❤️ #muscleup #pegboard @511tactical @israel_shamli

A post shared by Guy Farache (@guyfarache) on

תגובות

יש לכם מה להוסיף?

X