Register

A password will be e-mailed to you.

סוף השבוע המלחיץ ביותר לקהילת הקרוספיט בישראל עם כל הקבוצות של הישראלים וגם היחידים שהולכים לייצג אותנו במרידיאן, אסור לנו לשכוח גם את האיזורים האחרים שהם לא פחות תחרותיים.

אטלנטיק

נשים

התחרות באטלנטיק רחוקה מלהיות קלילה לנשים. עם שמות גדולים כמו קאסידי לאנס – מקוורת'ר שלקחה את המקום הראשון שנה שעברה ובכך סיימה את השלטון הדומיננטי של אמילי ברידג׳רס באיזור, אחרי שלוש שנים, לצופים יהיה מופע מרהיב בקטגוריה הזו.

אליסון סקאדס

המתחרה בת ה- 25 ממיאמי, מנסה מזה כמה שנים להגיע לגיימס. היא מתרה בריג׳יונלס כיחידה מאז 2016 ושותף ״אנונימי״ שלה לאימונים הוא נואה אולסן. היא בעלת ניסיון תחרותי די מרשים כולל שנתיים בוודאפלוזה בקבוצה. שנה שעברה סיימה את הריג׳יונלס במקום השביעי והשנה היא נכנסת לתחרות מהמקום השישי באיזור וה-43 הכללי, שיפור של ארבעה מקומות מהאופן של 2017.  בשנה האחרונה גם מתחזקת ערוץ יוטיוב שמלווה את האימונים שלה.

גברים

בקטגוריית הגברים יש גם כאן כמה שמות גדולים, כולל משפחה אחת גדולה ושמחה – משפחת סמית׳. עם בן סמית׳, האלוף של 2016, נואה אולסן, מקום ראשון בריג׳יונלס בשנה שעברה, ומקום רביעי בגיימס ב-2017, טראוויס מאייר חוזר גם הוא לנסות להתברג לגיימס, נכנס לריג׳יונלס השנה מהמקום ה-50 הכללי. וצריך לזכור שיש גם כה מתחרי ריג׳יונלס ותיקים מאוד כמו אדם קלינק, השותף העסקי של בן סמית׳ בקרוספיט קריפטון שמצליח להכנס כל שנה מאז 2012 לתחרות האיזורית. אז מי האתלט שכדאי לשים לב אליו?

אלק סמית

אחיו הצעיר של בן סמית׳ והשני מתוך השלשה של בן – אלק – דיין, מתעמל קרקע לשעבר שאם אתם עוקבים אחרי עמוד האינסטגרם שלו, חוץ מהכלבים המקסימים שלו שמככבים, רואים אותו בעיקר מתעסק בכל מה שקשור לג׳ימנסטיקס. החל מקומפלקסים שונים ומשונים של מאסל אפים, להליכה על הידיים ואפילו שדרוג הליכת המכשולים של קסטרו. אם יש מישהו להסתכל עליו באימון השני, זה אלק. שנה שעברה עלה לגיימס כ״רוקי״ והשנה יגיע להוכיח זה לא היה במקרה. את התחרות האיזורית סיים שנה שעברה במקום השני על הפודיום, ולמעשה עקף את אחיו – בן.  את האופן השנה, סיים במקום ה-112 הכללי והאימון הטוב ביותר שלו היה 18.4שהיה מדורג בו במקום ה-61. לא מפתיע במיוחד משום שזה היה אימון עשיר באלמנטים של ג׳ימנסטיקס.

קבוצות

הקבוצות באיזור הזה פחות מרשימות מהאחרות ביח לאיזורים אחרים. המקומות 2-4 משנה שעברה בריג׳יונלס סיימו את הגיימס כמעט בהתאמה במקומות 29-31. אך עדיין יש קבוצה אחת שמסכנת את הקבוצות מהאיזורים האחרים אם היא תגיע לגיימס.

12 לייבורס ליונס

לוק אספה – קפטן הקבוצה, מתחרה תחתיה משנת 2014, ואמנדה דלר נכנסת לשנה השניה שלה עם הקבוצה. שני חברי הקבוצה האחרים, ג׳ייק קרו וכריסטינה סטריין, נכנסו השנה לקבוצה ויהיה מעניין לראות אם כל השינויים שנעשו, כיצד זה ישפיע על היכולת שלהם לתפוס את אחד מחמשת המקומות הראשונים שהולכים לגיימס.

פסיפיק

השנה, התחרות האיזורית של הפסיפיק לא תעוף מתחת לרדאר. עם אלופת העולם ל-2017 טיה קלייר – טומי וגם המקום השני בעולם קארה סונדרס (ווב לשעבר), ואחרי שהם גם ניצחו את האינביטיישונל של 2017, כל העיניים נשואות לתחרות באיזור זה.

נשים

כמו שנכתב לעיל, עם המקום הראשון והשני מהגיימס שנה שעברה, זה די ברור שלא נותרו הרבה מקומות להלחם עליהם. חשוב לזכור, שדווקא בתחרות האיזורית, הדומיננטית לאורך השנים מבין השתיים זו דווקא קארה שחוץ משנת 2014 בה סיימה את התחרות במקום השני, מאז 2012, היא לוקחת את המקום הראשון באופן שיטתי.

מדלן סטורט

בת ה-21 אמנם צעירה בגיל, אבל עם ניסיון תחרותי לא מבוטל. מאז 2016 היא מצליחה להתברג לגיימס ומשפרת את מיקומה בצורה עקבית. השנה היא נכנסת לתחרות האיזורית מהמקום ה-41 הכללי והחמישי באוסטרליה, שיפור משמעותי מהמקום ה-300 הכללי מהשנה הקודמת. היא רגילה להלחם בסונדרס וטומי כבר כמה שנים. ויהיה מעניין לראות אותה נלחמת על המקום שלה בניסיון להתברג שוב לגיימס, בפעם השלישית.

גברים

בקטגורית הגברים באיזור זה יש דווקא כמה שמות מוכרים. ג׳יימס ניוברי שלקח את המקום הראשון בשנה שעברה, זיק גרוב שכבר שנתיים מצליח להתברג לריג׳יונלס וגם לגיימס. קאן פורטר, מתחרה ותיק שינסה להגיע לגיימס אחרי ששנה שעברה סיים את הריג׳יונלס במקום השביעי.

דין לינדר לייטון

מתחה אנונימי שזוהי הפעם השניה שהוא מצליח להגיע לריג׳יונלס. שנה שעברה סיים במקום התשיעי בריג׳יונלס והשנה הוא נכנס לתחרות מהמקום הראשון האיזורי. בשנה של עבודה קשה הצליח לשפר את מיקומו הכללי מ-173 למקום ה-31 הכללי.

קבוצות

השנה יש לנו הפתעה בקבוצות באיזור זה, רוב פורטה עבר להתחרות בקבוצת המועדון שבבעלותו – קרוספיט פרנקסטון. מתחרה הגיימס מזה שבע שנים, ידוע בכך שהוא בונה את תוכנית האימונים שלו לעצמו לאורך השנים וכמובן שעם החלטתו לצטרף לקבוצה, אין ספק שהניסיון שלו ותכנון תוכנית האימונים שלהם יבואו לידי ביטוי.

מרידיאן

גברים

יש כמה שמות מוכרים באיזור הזה שאחרי כולם כדאי לעקוב כי הסבירות היא שהם יהיו אלה שילחמו בצורה הברורה ביותר על חמשת המקומות הללו. ג׳ייסון סמית׳, מתחרה ותיק שניצח בשנה שעברה ולקח את המקום הראשון באיזור,לוקאס אסלינגר, ראסמוס אנדרסן ואליוט סימונס.

אליוט סימונס

היה ההבטחה של שנה שעברה אחרי שקבע את הזמן לאימון הראשון. בתחרויות האיזוריות לאחר המרידיאן, רק שני גברים הצליחו להזיז אותו מהמקום הראשון הכללי בעולם על האימון הזה. ג׳וש ברידג׳ס ובן סטוננברג. את התחרות בשנה שעברה סיים במקום השביעי ופספס את הכרטיס האישי שלו לגיימס ב-28 נקודות בסך הכל. השנה, הוא יחזור לנסות להגיע לגיימס כמתחרה יחיד אחרי שב-2016 קבוצתו, קרוספיט יאס לקחו את המקום השלישי על הפודיום.

נשים

גם בנשים, עם חלוקת אירופה ואפריקה לשני איזורים נפרדים, התחרות פתוחה להרבה יותר שינויים. ג׳יימי גרין תנסה לקטוף את המקום הראשון השנה, לורן פישר עברה אלינו מקליפורניה כדי להיות עם בן זוגה ראסמוס אנדרסן, וכרמן בוסמנס שחוזרת גם היא לנסות להתברג לגיימס.

אודרן אייק גילפדוטיר

השנה נכנסת לתחרות מהמקום ה-39 הכללי והשני באיזור אחרי ג׳יימי גרין. יש לה ניסיון תחרותי עשיר מאוד גם מהריג׳יונלס וגם מהגיימס כשהתחרתה בקטגוריית הקבוצות עם קרוספיט קופנהגן ב-2016. בשנה שעברה התאמנה עם גרין בקרוספיט יאס וסיימה את הריג׳יונלס במקום ה-13.

קבוצות

בקבוצות הכל פתוח, כל חמשת הקבוצות משנה שעברה, עברו בעצם לתחרות שהייתה בשבוע שעבר בברלין. יהיה מעניין מאוד לראות מי יצליח להתברג לטופ חמש השנה.

 

תגובות

יש לכם מה להוסיף?

X