הרשמה
סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

אחד הדברים הכי מטורפים באופן הוא לצפות באימונים כשהם טריים היישר ממוחו הקודח של דייב קסטרו משחקי הקרוספיט גיימס. בנתיים הדבר היחיד שכן ניתן לחשוף, אלו ההתמודדויות של כל אירוע מפתיחת האופן ועד סופו. והפעם הם קרוספיט יצאו מגדרם כדי שיהיה מעניין במיוחד.

16.1: צ'יינה צ'ו VS אמילי אבוט

שני אתלטיות שייצגו רק לא מזמן את ארה"ב וקנדה וסיימו במקום ה-6 וה-8 בהתאמה בקרוספיט גיימס 2015. צ'יינה צ'ו יותר מתבלטת בתחומי הג'ימנסטיקס ואמילי בעלת יכולת הנעת משקל מדהימה. עומד להיות לוהט ב-16.1!

16.2: דן ביילי VS ביורגוין קרל גודמנסון

אמריקן קאובוי נגד דם איסלנדי צעיר, דן ביילי מתחיל את דרכו לביקור השישי בקרוספיט גיימס, גודמנסון כבר היה על הפודיום בהופעה השנייה שלו במשחקים. דן ביילי יצטרך לגייס את כל הנסיון שיש לו אל מול האיסלנדי הצעיר והשאפתן.

16.3: שון ראמירז VS ניקולאס פאלאדינו

לראשונה מאז שהוכרז האופן, התמודדות שחוצה קטגוריות, שני אלופים, שתי קטגוריות גיל. ראמירז, בן 41 אלוף פעמיים בקטגוריית המאסטרס. פאלאדינו בן 17, האלוף הראשון בקטגוריית גילאי 16-17 במשחקים האחרונים. ניסיון מול נעורים. מי ינצח?

16.4: שרה זיגמונדסדוטיר VS קתרין דוידסדוטיר

קרב הדוטיריות, שתי נסיכות הקרח מאיסלנד ראש בראש, זיגמונדסדוטיר עם היכולת הבלתי נתפסת להרוג את עצמה בכל אימון מול דוידסדוטיר שעושה הכל בחן ומחשבה יחד עם מנוע ענק.

16.5: הקלאסיקה – בן סמית' VS מאט פרייזר VS ריץ' פרונינג

החלום הרטוב של צופי הקרוספיט בשנים האחרונות, האלוף הבלתי מעורער ובעל 4 מדליות זהב ביחידים ואחת כמוביל קבוצה אל מול אלוף השנה שעברה הותיק. וכדי להוסיף לעניין אז גם הפרוספקט שהגיח בסערה והתייצב במקום השני במשחקים בשנתיים האחרונות, מת'יו פרייזר. אתם לא רוצים לפספס את זה. תסמכו עלי.

תגובות

יש לכם מה להוסיף?