הרשמה
סיסמתך תשלח אליך בדואר אלקטרוני

חם וטרי מקבוצת קרוספיטי ישראל שבפייסבוק – ככל הנראה הסמינר הידוע שמכשיר לאימון קרוספיט  צפוי להגיע לארץ. עד כה הסמינר התבצע אך ורק בחו"ל והצריך טיסות יקרות ומלון עבור ישראלים רבים שרצו לרכוש את המקצוע וכעת הנגישות לסמינר צפויה להעלות את אחוזי השתתפות של ישראלים בהדרכת קרוספיט.

לאחר שהעניין הועלה ע"י חבר מהקהילה גילה עמרי פלד מקרוספיט הרצליה שהעניין כבר נמצא בתהליכים מאחורי הקלעים מזה חודשים, וייתכן מאוד שנראה את ההכשרה מתקיימת ממש פה בארץ, בלי טיסות ובלי כאבי ראש. בכדי שהעניין ימריא נצטרך היענות של לפחות 60 איש, רשמים ראשוניים מראים שזה אפשרי בהחלט, עפ"י ההתלהבות בפייסבוק.

נתון מעניין – עפ"י מרשם המאמנים הרשמי של קרוספיטכרגע בארץ יש 65 מאמנים עם הסמכת L1 (ההסמכה הבסיסית ביותר), מספר מסוים מהם מחזיק הסמכת נוספות כמו CF Kids, CF Olympic Weightlifting ועוד.

עוד קצת על הסמינר: הסמינר עצמו אורך בדרך-כלל יומיים שלמים בהם מועברים תכנים בנוגע לאימון קרוספיט על כל מרכיביו ובסופו נערך מבחן בכתב. נהוג שלסמינרים מגיעים מאמני קרוספיט בכירים וידועים, ויש סיכוי שנראה כמה פנים מוכרות בספורט ממש פה בארץ הקודש. הקורס עצמו הינו הסמכה ספציפית לתחום, ולא מסמיך אדם להיות מאמן כושר מחוץ לקרוספיט. עפ"י החוק הישראלי בכדי שמאמן קרוספיט (עם הסמכת קרוספיט בלבד) יוכל לאמן הוא צריך להיות תחת השגחה של מאמן כושר שהוסמך עפ"י הסטנדרט הישראלי.

תגובות

יש לכם מה להוסיף?

X