Register

A password will be e-mailed to you.

פריז של נובמבר  קרה, עננים מכסים את השמים באפור חורפי מלווה בגשם , מחשיך בשעות הערב היותר מוקדמות והלילה ארוך יותר משעות האור התחושה הכללית יותר מכורבלת ופחות מתויירת ופריז של נובמבר, למי שזה לא הביקור הראשון שלו בעיר, היא בעיקר אותו אייפל, סיין, נוטרדאם שער הניצחון ושאנז אליזה. ואם הייתם שם פעם – זה בהחלט מספיק. וככה בימים קצרים וקרים  אחרי שמיציי את הבסטיליות והלוברים, החלטתי בביקור הזה בעיר, למרות שהוא קצר במיוחד, להספיק להיכנס לאימון קרוספיט.

בכל מקום בעולם שאני מגיע אליו,  הדרך המיידית והעדיפה עלי למציאת בוקס היא חיפוש מהיר בגוגל של שם העיר עם המילה CrossFit. בפריז  באותו בוקר חורפי, הבוקס הראשון שעולה הוא קרוספיט לובר. מבט חטוף באתר – מתברר שהוא רק בצרפתית. אין אנגלית.  בכל זאת פריז. שלחתי הודעת מצוקה לאחי,  תמיד טוב שיש מישהו קרוב שגר בעיר ומכיר,  עם בקשה למצוא לי מקום ל-Drop In בשבת בבוקר. עוד באותו ערב קיבלתי עידכון שהמשימה הושלמה. המקום הנבחר הוא CrossFit Original Addicts.

רישום ל-Drop In

באופן לא מפתיע, גם הבוקס הזה מציע אתר לא ידידותי לאדם שאינו דובר צרפתית מאחר ואין דף מתורגם לאנגלית, אבל אחי היקר שיבדל"א סגר את הפינה תמורת 22 יורו סבירים יחסית לאירופה.

הגעה למועדון

הבוקס נמצא ברובע צעיר ומרכזי – רובע 11, ובמרחק של 6 דק' הליכה מתחנת המטרו הקרובה ביותר. בכניסה לבוקס שלט גדול ומאיר עיניים שאין אפשרות לפספס שהגעת למקום הנכון.

הבוקס, הציוד והווייב

תשמעו, הבוקס הזה מקסייייים!

בוקס יחסית קטן אך משדר חמימות, בזכות קיר בלוקים ותאורה מעט עמומה, ו – קלטו את הרעיון הגאוני: לוחות עץ לאורך הקירות מתחת לעמדות המתח המשמשים לעמידת ידיים שהותקנו במרחק של כמה סנטימטרים מהקיר, ומאחורי  הלוחות גופי תאורה כך שהאור בוקע מסביב ללוח ויוצר מראה פשוט מכשף. כישראלי בעיר זרה דוברת צרפתית, ניגשתי בהיסוס למאמן, שכבר התחיל להסביר בצרפתית כמובן על האימון, הושטתי יד והסברתי שאני לא מבין צרפתית, והאם אנגלית זה בסדר – עדיין לא תמיד טריוויאלי בפריז. שמחתי לגלות שהבחור בעניינים, והוא מצידו שמח לגלות שהגיע אליו לבוקס בחור מישראל להתאמן.

עיצוב מרשים ומעניין – צ'ק. אמן דובר אנגלית ומגניב – לגמרי צ'ק. אחלה ווייב לתחילת אימון. הציוד בבוקס בסדר גמור, Again Faster, C2 עמדות מתח וסקוואט בשפע. יש מספיק לכולם. למרות שמדובר בבוקס קטן, הצפיפות לא מאוד מורגשת בעיקר בזכות האוירה החמה המנחמת בעיר קרה.

האימון

לאחר חימום קצר, קיבלנו הסבר לאימון שכלל עבודה בזוגות על דדליפט, HSPU, ג'אמפ לאנג', ברפיז וחתירה על ה-C2, צ'יפר מגוון וקורע, ובעיקר ניתן להתאמה בקלות לכל רמה,  באימון שהגעתי אליו היו הבדלי רמות ניכרים בין המתאמנים והמאמן  שהיה קשוב
השקיע את רוב זמנו באימון בתיקון והדרכת המתאמנים החלשים יותר.

בשורה התחתונה

בוקס חמים, קטן מאורר ולא מחניק, מעוצב, ממוקם במקום מרכזי ונגיש ומתאים למי שמחפש לעשות Drop In בבוקס של השכונה, ולא באיזה מפלצת תיירות. חבל רק שאין אתר באנגלית שמאפשר גם לתיירים להרשם לדרופ אין בקלות, אבל זה משהו שאם רוצים, אפשר לפתור עם תרגום של האתר בגוגל. ועכשיו סוף סוף יש לי מקום בפריז שממש בא לי לחזור אליו שוב.

פריז - CrossFit Original Addicts
"ועכשיו סוף סוף יש לי מקום בפריז שממש בא לי לחזור אליו שוב".
חווית רישום
איך המאמנים?
איכות ומגוון ציוד, מתקנים
הגעה
וייב
חווית האימון
אהבתי
  • העיצוב של הבוקס
  • קטן משפחתי אבל לא צפוף מידי
  • אוירת אימון נעימה ורמת הדרכה טובה
פחות אהבתי
  • אין לאתר גרסה באנגלית
  • אין מלתחות ומי שתיה לשימוש המתאמנים
3.2Snatcher Stars

תגובות

יש לכם מה להוסיף?

X